PlayStation 4 Pro (PS4 Pro)

Dünyanın en güçlü konsolu” olarak tanıtılan ve uzun süredir merakla beklenen PS4 Pro, sonunda oyunseverlere sunuldu.

PS4 Pro, yüksek güçlü donanım ile birçok yeni özelliği ile beraber geliyor. Tecrübeyi inanılmaz bir ayrıntı seviyesine ve gerçekçiliğe taşıyor. Üstelik PS4 Pro Türkiye çıkış tarihi de belli oldu.

 

Playstation 4 Pro
Playstation 4 Pro

PS4 Pro ne kadar?

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de PS4 Pro, 10 Kasım’da satışa sunulacak. PS4 Pro fiyatı ise ülkelere göre farklılıklar gösteriyor. ABD’de 399 dolar, Avrupa’da 399 euro olarak belirlenirken PS4 Pro Türkiye fiyatı ise 1699 TL olarak belirlendi.

4K ve VR Teknolojileri

PS4 Pro’nun, 4K teknolojisi uyumu sayesinde yüksek çözünürlük, renkli ve canlı grafikler ile oyun keyfi zirveye taşınıyor. Tabii sadece 4K destekli TV’ler için mükemmel görüntü kalitesi sağlamıyor. Aynı zamanda 1080p TV’lere de HDR teknolojisi ile daha keskin, daha derin, daha karşı konulmaz görüntü özellikleri sunuyor. VR yani sanal gerçeklik gözlüğü de PS4 Pro ile oyunların değişmez bir parçasına dönüşüyor. Saniyede 60 kare, 360 derece görüş yeteneği, 41 özel oyun ve tarifsiz bir his… PS4 Pro ile VR teknolojisinin birleşiminden doğan gerçeklik, sizi yepyeni bir dünyanın üyesi yapıyor.

 

4K ve VR Teknolojileri
4K ve VR Teknolojileri

PlayStation 4 Pro Kutu İçeriği

PlayStation 4 Pro Kutu İçeriği
PlayStation 4 Pro Kutu İçeriği

Playstation 4 Pro ve PS4‘ün özelliklerini karşılaştırarak anlatmıştık o habere aşağıdaki bağlantıdan gidebilirsiniz.

Playstation 4 Pro Özellikleri İçin Tıklayın